Na kontaktoni

Co Tregtisë së Veshjeve Shijiazhuang Congqia, Ltd

Adresë

Rm1020 Blloku d, Bashkëpunimi i Ri Plaza, Nr.108 Rruga Hezuo, Rrethi Xinhua, 050000, Shijiazhuang Kinë

Posta elektronike

Telefoni

13931131627

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruaj mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni