produkt

Kategoritë

 • about

rreth

kompani

Bashkëpunimi i tregtisë së veshjeve Shijiazhuang Congqia., LTD është një kompani profesionale veshjesh që kombinon tregtinë dhe prodhimin. E vendosur në Shijiazhuang, në veri të Kinës. Ne jemi te specializuar në veshje pune, xhaketë softshell, veshje sigurie, veshje shkolle, këmishë / bluzë, etj.

Ne kemi dy fabrika afër qytetit tonë. Të gjithë punëtorët janë nga zona lokale. Kapaciteti i prodhimit është i qëndrueshëm gjatë gjithë vitit

Lexo më shumë
Shiko te gjitha
të fundit

Lajme

 • Color classification of clothing
  20-07-30
  Klasifikimi i ngjyrave të veshjeve
 • Common basic clothing fabric knowledge
  20-07-09
  Njohuri të zakonshme themelore të rrobave të veshjeve